Życzenia na urodziny oraz inne okazje. Życzenia na Wielkanoc i Boże Narodzenie.
,

Życzenia na dzień teściowej


5 marca obchodzimy w Polsce Dzień Teściowej. W tym dniu wszystkie synowe i wszyscy zięciowie powinni złożyć życzenia swoim teściowym. Podziękować im za wsparcie i obecność. Pamiętajcie, liczy się gest i pamięć, czasem to wystarczy, by zakopać topór wojenny i poprawić rodzinne relacje. Nie zapomnijcie w tym dniu złożyć im szczerych życzeń prosto z serca. Jeśli nie da się osobiście to choć telefonicznie bądź SMS-em. Pokażmy naszej teściowej, że jest dla nas bardzo ważna. Nie masz pomysłu na życzenia? Mamy dla coś dla Ciebie, znajdziesz tu, oryginalne życzenia na Dzień Teściowej. Poważne życzenia na Dzień Teściowej. Krótkie i treściwe rymowanki oraz dłuższe i chwytające za serce życzenia z Okazji Dnia Teściowej. Na pewno znajdziesz tu Najlepsze życzenia na Teściowej Ojca 2018.Życzę Ci nadziei, nadziei na lepsze jutro, aby stała się Twoją siostrą, by trzymała Cię za rękę zarówno w dobrych jak i złych chwilach...

Tesciowa, Teściowa kto to taki. Chyba nie jej buraki co. Każdy sie dowie co to Teściowa gdy pozna księcia - lenia.
A TAK NIE NA ŻARTY ŻYCZĘ CI MOJA TEŚCIOWO KOCHANA BYŚ W DZIEŃ TEŚCIOWEJ NIE BYŁA SAMA. NO BO MY SYNOWA I SYN JESTEŚMY ZAWSZE Z TOBĄ NA PEWNO

W dniu Teściowej życzę ci odwagi słońca, które mimo nędzy i ogromu zła tego świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i ciepłem swych promieni.

Życzę Ci wielobarwnej palety zainteresowań, dzięki którym dane Ci będzie spotykać innych ludzi. Kto pielęgnuje swoje zainteresowania, znajdzie zainteresowanie u innych. Czy to nie wspaniałe - odkrywać wspólne zainteresowania?

Życzę ci odwagi słońca, które mimo nędzy i ogromu zła tego świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i ciepłem swych promieni.


Chociaż sztuczną szczękę nosisz, to o lanie aż się prosisz :)


Teściowa, Teściowa, Teściowa.
Gdy na nią patrzę boli mnie nie tylko głowa :)


Życzę Ci najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio, twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia ponieważ jesteś kimś specjalnym.


Z okazji Dnia Teściowej życzę Ci dużo szczęścia i radości, uśmiechu i wytrwałości i samych przyjemnych dni w przyszłości.


Z okazji dnia Teściowej, pragnę życzę Ci wielobarwnej palety zainteresowań, dzięki którym dane Ci będzie spotykać innych ludzi. Kto pielęgnuje swoje zainteresowania, znajdzie zainteresowanie u innych. Czy to nie wspaniałe - odkrywać wspólne zainteresowania?


Każdej synowej życzę takiej teściowej jak Ty. Wszystkiego najlepszego w dniu Twego święta.


Radości z każdego dnia, szczęścia, które wiecznie trwa. Sukcesów w każdej dziedzinie życia z całego serca Tobie życzę!

Każdej synowej życzę takiej teściowej jak Ty.
Wszystkiego najlepszego w dniu Twego święta!

Z bukietem róż nie mogę przyjść
by złożyć Ci życzenia.
Więc proszę los, by spełnił
Twe najskrytsze marzenia!!!

Bądź zawsze oryginalna
i piękna jak zorza polarna.
Troszeczkę bądź ekscentryczna,
niekiedy i eteryczna.
Bądź Panią radosną, wesołą,
rozsiewaj tą radość wokoło.
Bądź również czasami poważna,
powaga też w życiu jest ważna.
Bądź ciepłą, przyjazną osobą,
a w ogóle to , bądź Sobą.

Ukochanej Teściowej z okazji jej święta życzę promiennego uśmiechu każdego dnia oraz radości z najmniejszych przyjemności.

Teściowa ...
Hmm ...
Cóż za słowo ...
Co oznacza ...
Dobre słowo ...
I dlaczego ..
Takie miłe .......
Bo teściowe .....
Lecz niektóre ..........
Są radosne ....
I zazdrosne ....
Lecz niektóre .... :):):)