Życzenia na urodziny oraz inne okazje. Życzenia na Wielkanoc i Boże Narodzenie.
,

Życzenia na dzień studenta

Jak co roku 17 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Studenta. W tym dniu każdy student, doktorant bądź świeżo upieczony absolwent szkoły wyższej obchodzi swoje święto. Jeśli jesteś rodzicem studenta, profesorem, doktorem, masz znajomych studentów albo sam jesteś studentem i chcesz sprawić przyjemność swoim znajomym z roku to dobra okazja, żeby złożyć im życzenia z okazji Dnia Studenta. Nie masz pomysłu na życzenia albo nie wiesz jak napisać śmieszny SMS z życzeniami? Mamy dla ciebie najlepsze życzenia z okazji Dnia Studenta. Ciekawe rymowanki z okazji Dnia Studenta. Najzabawniejsze życzenia z okazji Dnia Studenta 2018. Zobacz, co przygotowaliśmy…
Z racji Dnia Studenta życzę Ci radości życia,
pełnego szkła, sutozastawionego stołu,
zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu,
dużowolnego czasu oraz samych piątek!


Z racji Dnia Studenta życzę Ci radości życia, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, dużo wolnego czasu oraz samych piątek


Mój kolego studencie
życzę Ci niewyczerpanych
pokładów energii,
świetnych pomysłów,
wymarzonej oferty pracy i
indeksu ze średnią 6:0.


Zawsze zielonego światła, ćwierkającego ptaka za oknem, słońca mimo wielu przysłaniających go chmur, optymizmu...


Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych przyjaciół,niewyczerpanych pokładów energii, genialnych pomysłów, wspaniałejoferty pracy i indeksu ze średnią 6,0!


Siedmiomilowych butów, lampy alladyna, wygranego losu na loterii,nowego modelu mercedesa, różowych okularów, samonakrywającego sięstoliczka, czapki niewidki i tony słodyczy :)
 


Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, genialnych pomysłów, wspaniałej oferty pracy i indeksu ze średnią 6,0;)

Życzę Ci najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio, twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia ponieważ jesteś kimś specjalnym.

Jak marzeń tysiące,
Jak kwiatów tysiące,
Jak motyli tysiące
Tak ja Ci składam życzenia gorące!