Życzenia na urodziny oraz inne okazje. Życzenia na Wielkanoc i Boże Narodzenie.
,

Życzenia na dzień strażaka

W piątek, 4 maja, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. W tym dniu wszyscy strażacy obchodzą swoje święto. Pomyśl, jak wielkie ryzyko podejmują w codziennej pracy w ochronie życia i mienia ludzkiego, które powinniśmy docenić, choćby raz w roku w Dzień Strażaka. Jest to świetna okazja, by zaskoczyć swoich znajomych strażaków i złożyć im życzenia. To miły gest w stronę naszych dzielnych bohaterów, który na pewno doceni ich ciężką pracę, poświęcenie i trud. Pomyśl, ile Nie masz pomysłu na fajne życzenia? A może szukasz zabawnych życzeń na Dzień Strażaka? Dobrze trafiłeś, mamy dla Ciebie rymowane wierszyki na Dzień Strażaka, oryginalne życzenia na Dzień Strażaka. Znajdziesz tu najlepsze życzenia na Dzień Strażaka 2018.W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? A właśnie takie idee przyświecają strażakom. Idee te czerpane są bezpośrednio od patrona strażaków św. Floriana. Ten, który poniósł męczeństwo, gdy śpieszył ze swym świadectwem wiary, z pomocą i pociechą prześladowanym chrześcijanom, stał się opiekunem wykonawców zawodów wiążących się z ogniem, tj. strażaków, kominiarzy, garncarzy, piekarzy i hutników w wielorakich niebezpieczeństwach, jakie na co dzień zagrażają materialnemu i duchowemu dobru człowieka.
Z tej okazji składam serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych oraz funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej w imieniu swoim jak i całego społeczeństwa za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi, za wychowanie młodzieży w duchu pomocy drugiemu człowiekowi i służenia Ojczyźnie.
Życzę satysfakcji z działalności społecznej, dużo zdrowia, szczęścia osobistego oraz pomyślności w pracy zawodowej.
 


Z okazji Święta Dnia Strażaka, życzymy wszystkim Strażakom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Aby Wasze święto odbywało się w spokoju i radości.