Życzenia na urodziny oraz inne okazje. Życzenia na Wielkanoc i Boże Narodzenie.
,

Życzenia andrzejkowe


Pełen czarów andrzejkowy wieczór zdarza się tylko raz w roku. Jak mówi stare polskie przysłowie "Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja". W ten andrzejkowy wieczór samych pomyślnych wróżb i spełnionych nadziei.
 


29 listopada to wieczór pełen nadziei i niespełnionych marzeń. Tylko wtedy wszystkie wróżby są najpewniejsze, więc dobrej zabawy przy andrzejkowych wróżbach.


W tę jedną, jedyną noc wróżby i przepowiednie sprawdzają się do joty... Więc długiego, upojnego wieczoru, pełnego wyobraźni, szaleństwa i spełnionych marzeń.
 


Najważniejsze jest zabawa, a więc Ci niezapomnianego wieczoru andrzejkowego, wybornego towarzystwa i oczywiście spełnionych wróżb.
 


Pomyśl sobie życzenie i... niech się spełni. Wszystkiego najlepszego z okazji andrzejek!
 


Drogi Andrzeju! W Wigilię Świętego Andrzeja, spełniona niech będzie Twoja nadzieja. Żeby Ci się sprawdziło, to, co kiedyś Ci się wymarzyło. Nalej wosku na wodę, ujrzyj swoją przygodę. Rzecz ciekawa, co z niego wypłynie, mały,biały domek w polskiej krainie! Wokół ogród z czerwonymi różami, miej przez całe życie ich płatki pod stopami.
 


Andrzeju, Andrzeju, dziewcząt dobrodzieju, wolę swoją okaż, najmilszego pokaż. Wszystkiego najlepszego w ten andrzejkowy wieczór życzy...
 

Nie czekaj wróżby od akacji, akacja nigdy nie ma racji. Choćbyś połamał cały krzak przecież nie spełni się i tak

W listopadową ciemną noc, swój los wywróżę sobie, bo wróżby dziwną mają moc, mówiły mi o Tobie.

Łupinka Jabłka za mnie spada, oglądam się, literka A... Andrzeja wróżba przepowiada? Czy też Adama los mi da?

Na A jest imion wiele w świecie, lecz dla mnie Andrzej urok ma. Pomóżcie wróżby, wy możecie, niechże Andrzeja los mi da.